Каталожен номер: |
525108 |
Модел: |
Lemis 6 IF |
Колекция: |
равен монтаж |
Производител: |
Blanco Германия |
Материал: неръждаема стомана X5CrNi 18/10;
Мивка, подходяща за монтаж върху плот или равен монтаж с плота;
Плосък ръб към повърхността на плота;
За шкаф със светъл отвор 60 cm;
Размер на отвора в плота (при горен монтаж): 595/480 mm R 15 mm;
Размер на отвора в плота (равен монтаж): 616/501 mm R 15 mm;
Габаритни размери: 615/500 mm R 15 mm;
Размер на коритото: 538/350 mm, дълбочина 190 mm;
Обособена платформа за смесител;
С отвор за стоящ смесител;
Възможност за допълнителни отвори- 35 mm за аксесоари;
Правоъгълни прорези за преливник
Сифон Ø 90, подходящ за монтиране на мелница за отпадъци;
Комплекта съдържа отводна арматура и щипки за захващане.
Продукт произведен в Германия.
Blanco Lemis 6 IF e нов модел мивка на Blanco за вграждане върху плот с леко овални линии.
Тази еднокоритна мивка е съчетание от други два модела мивки на Blanco - Blanco Andano (от които са взети по-строгата форма и оптимална дълбочина) IF и Blanco Dana (овалните форми). От по-луксозните модели на Blanco е взаимствано второто ниво на коритото за поставяне на практичен гевгир за отцеждане.
Компактен модел мивка с възможност за поставяне на платформата на мивката на:
— 2 броя дозатори за сапун,
— бутон за мелница
— както и за дъска за рязане върху самото корито.
Компактен модел мивка за малки и средно големи кухни.
- Добро съотношение между цена - качество.
Луксозен модел мивка на достъпна цена!
- Голям обем на коритото.
- Възможност за монтаж на стоящ смесител върху платформата на мивката.
За хората, който не са чували името на Blanco, като производител, но са имали удоволствието по-някаква причина да посетят фабриката им - избора на умивалник е сведен само до тази марка.
Можем да ви доставим оригинален продукт с Топ цена и безплатна доставка!
BLANCO е световно успешен немски производител на мивки за кухня с първокласно качество. Отличителна черта при него е много широката гама от мивки.
Безкомпромистност в качеството и добре обмисления дизайн са основните фактори в историята за успеха на компанията.
При производството във фабриките си в Германия, BLANCO използва неръждаема стомана със сатенен, полиран финиш от най-висок клас. Покритието е резултат от процес на полиране и създава луксозен външен вид на мивките.
През 1981г. BLANCO започва и производството на мивки от композитен материал Silgranit, съставен от 80% гранитни частици и 20% смоли. С допълнителното си покритие Puradur, композитния материал Silgranit е устойчив на светлина, киселини и замърсяване. Отличава се с гладка и приятна на допир копринено-камениста повърхност.
Може да се каже, че това е най-успешният композитен материал за мивка в световен мащаб в областта на цветните мивки.
Вече 20 години продаваме мивките на BLANCO. Познаваме добре различните модели, така че ако изпитвате затруднение при избора, не се колебайте да се свържете с нас, за да ви помогнем.